captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: geriausiu pripažintas ne tik už pavyzdingą ūkininkavimą

Lapkričio 30 d. Kauno kultūros ir sporto centre „Girstutis“ bus pagerbti Lietuvos ūkininkų sąjungos jau devynioliktą kartą surengto konkurso „Metų ūkis 2012“ nugalėtojai ir prizininkai. Anykščių rajone šį konkursą laimėjo 300 ha specializuotą augalininkystės ūkį valdantis Dalius Raškevičius.
Ūkininkas Dalius Raškevičius.
Ūkininkas Dalius Raškevičius.

Lapkričio 30 d. Kauno kultūros ir sporto centre „Girstutis“ bus pagerbti Lietuvos ūkininkų sąjungos jau devynioliktą kartą surengto konkurso „Metų ūkis 2012“ nugalėtojai ir prizininkai. Anykščių rajone šį konkursą laimėjo 300 ha specializuotą augalininkystės ūkį valdantis Dalius Raškevičius.  

Skirtingai susiklosto žmonių likimai. Dažnai girdime, jog baigę žemės ūkio mokslus įvairių specialybių jauni žmonės neranda kur pritaikyti savo žinių. Ypač jei tėvai ar seneliai neturi savo ūkių. Ne ką geriau gyvenimas klostosi daugeliui tų specialistų, kurie dirbo vėliau iširusiuose ūkiuose ir nesukaupė turtų, nesuskubo įsigyti ar išsinuomoti žemės. Kitas pasakytų – nesugebėjo prisitaikyti prie pasikeitusių sąlygų. Panašiai susiklostė ir vieno žemės ūkio inžinieriaus-mechaniko specialybę turinčio Druskininkų savivaldybės gyventojo Povilo Gelčio likimas.  

Ved. Algirdas Steponavičius.  

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, lapkričio 22 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...