captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar pranešame apie korupcijos apraiškas medicinos įstaigose?

Sveikatos apsaugos ministras Juras Požela ragina žmones nesitaikstyti su korupcija sveikatos priežiūros įstaigose ir apie pastebėtas jos apraiškas nedelsiant informuoti nemokamu SAM telefonu 8 800 66004. Ministras pabrėžia, kad tik bendromis pastangomis galima sukurti nepalankią korupcijai aplinką, sustabdyti jos paplitimą. Pasitikėjimo linija veikia visą parą, kiekvieną savaitės dieną.

Antradienis buvo paskutinė Jungtinės Karalystės ministro pirmininko Davido Camerono vadovavimo diena. Iš jo premjero pareigas nuo trečiadienio turėtų perimti vidaus reikalų ministrė Theresa May. Ji taip pat bus ir naujoji Britanijos konservatorių vadovė.

Vilniuje po ilgų diskusijų, trukusių ne vieną dešimtmetį, rekonstrukcijai uždaryta Lukiškių aikštė, tuo metu Kaunas iki šiol dar neapsisprendžia, ką daryti su apleistu centriniu paštu, vienu iš svarbiausių tarpukario miesto reprezentacinių statinių, pasižyminčių ne tik modernizmo bei tautinio stiliaus elementų derme, bet ir gana prabangiu interjeru.

Radijo ekskursijos su Gabija Lunevičiūte. Užsuksime į Antakalnį – vieną seniausių Vilniaus priemiesčių. Šiame rajone yra barokinių rūmų, bažnyčių, senųjų kapinių, tačiau šįkart prisiminsime Petrą Vileišį ir jo rūmus.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Ištrauka iš „Amerikos balso“ archyvo.

Prie televizoriaus kasdien praleidžiame apie  tris su puse valandos – dešimčia minučių daugiau, nei praėjusiais metais. Tokius duomenis skelbia TNS LT Media bei pastebi, jog televizijos turinio žiūrėjimo mastai Lietuvoje auga, nes pastaruoju metu vyksta intensyvi TV skaitmenizacija, žiūrimumo augimą  lemia ir naujos techninės televizijos galimybės.

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Liepos 13-osios, trečiadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...