captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie internetinį žemėlapį „Lietuvon.lt“

„Kaip savam kieme pranašu nebūsi, taip ir savi objektai atrodo neįdomūs: neturim kalnų, krioklių, neturim geizerių – dalykų, dėl kurių visi važiuoja į užsienį. Bet iš kitos pusės, susidomėjimas žemėlapiu tikrai didžiulis, ir man atrodo, kad čia trūko įrankio“, – sako Karolis Žukauskas, pristatęs internetinį kelionių žemėlapį „Lietuvon.lt“.

Tiesioginiame pokalbyje iš Telšių – su VDA Telšių galerijos vedėja Gabriele Pranevičiūte kalbėsimės apie tarptautinę šiuolaikinės iliustracijos parodą „{im}properillustration“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Tuo metu Lietuvoje buvau vienintelis austras, todėl kartais jausdavausi kaip gyva paroda – atrodydavo, kad žmonės įsivaizduoja visus austrus tokius, kaip mane“, – kaip 1984 metais atvyko į Lietuvą ir mokėsi kalbėti lietuviškai prisimena lietuvių literatūrą į vokiečių kalbą verčiantis austras Kornelijus Helis (Cornellius Hell). Su rubrika „Kalbos rytas“ – pokalbis su Kornelijumi Heliu.

„Kaip savam kieme pranašu nebūsi, taip ir savi objektai atrodo neįdomūs: neturim kalnų, krioklių, neturim geizerių – dalykų, dėl kurių visi važiuoja į užsienį. Bet iš kitos pusės, susidomėjimas žemėlapiu tikrai didžiulis, ir man atrodo, kad čia trūko įrankio, – sako Karolis Žukauskas, pristatęs internetinį kelionių žemėlapį „Lietuvon.lt“, kuriame – virš tūkstančio lankytinų Lietuvos objektų, suskirstytų į įvairias kategorijas. – Tie, kas pradeda keliauti po Lietuvą, kitaip pradeda žiūrėti, pozityviau, ir atranda tokių objektų, dėl kurių verta čia atostogauti.“ Pokalbyje su Karoliu Žukausku – apie tai, ar žemėlapis privers vilniečius keliauti į Skuodą, o skuodiškius į Rokiškį, kodėl vis dar manome, kad muziejai – nuobodūs, ir ar tikrai net nuobodžiausią objektą gausiai lankomu gali paversti gera viešųjų ryšių akcija.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ liepos 13 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...