captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: užfiksuok kelių eismo taisyklių pažeidėją

Policijos departamentas ir Lietuvos kelių policijos tarnyba kviečia gyventojus būti nepakantiems kelių chuliganams ir dalyvauti konkurse „Užfiksuok kelių eismo taisyklių pažeidėją“.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas.

Kandidatas į Ministrus Pirmininkus Algirdas Butkevičius susitinka su Seimo frakcijomis. Dėl Prezidentės Dalios Grybauskaitės pateiktos Premjero kandidatūros Seimas balsuos ketvirtadienį. Kokie artimiausi iššūkiai laukia Premjero?

Šalčininkuose vyks debatai „Šalčininkai 2013 metais: užimtumo ir verslo galimybės“. Kokias ekonomines progas šis kalbos ir kultūros požiūriu daugialypis, unikalus Lietuvos regionas išnaudoja, o kokias praleidžia?

Policijos departamentas  ir Lietuvos kelių policijos tarnyba kviečia gyventojus būti nepakantiems kelių chuliganams  ir dalyvauti konkurse „Užfiksuok kelių eismo taisyklių pažeidėją“.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: 1963 metais įrašytas pasakojimas apie Jungtinių Valstijų prezidento Džono Kenedžio laidotuvių Vašingtone ceremoniją.

Lietuvoje beveik trečdalis gyventojų pasitiki šalies verslininkais, o beveik 40 proc. lietuvių neturi apie verslininkus jokios nuomonės ir ši situacija, kaip rodo tyrimo rezultatai, nėra linkusi keistis jau daugelį metų. Nuo ko priklauso verslininkų vertinimas ir įvaizdis visuomenėje ?

Taip pat laidoje – Mykolo Drungos parengta užsienio spaudos apžvalga, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – lapkričio 21 d. trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...