captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: sumanūs ūkininkai pritaiko techniką įvairiems darbams

Kėdainių rajone, Tyskūnuose, dirbančius ūkininkus Reikartus žino ne tik vietos gyventojai, mat šeimos ūkis turi grūdų saugyklas ir javapjūtės metu priima kitų žemdirbių derlių. 700 ha šeimos ūkyje gausu įvairios technikos specialiems darbams laukuose ar grūdų sandėlyje, bet ūkininkai stengiasi ją pritaikyti ir kitur. Jau keletą metų speciali cisterna vandeniui naudojama ir vieškeliams laistyti. Kam to reikia ūkininkams? Kaip jie tvarkosi su kita technika? Pasakoja jaunasis ūkininkas Renatas Reikartas.
Ūkininkas Renatas Reikartas
Ūkininkas Renatas Reikartas

Prieš dvi savaites vykusio referendumo dėl Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš ES rezultatai, galima sakyti, supurtė visą pasaulį. Dabar kasdien girdime įvairiausios informacijos apie britų pasitraukimo iš Bendrijos pasekmes, apgautus rinkėjus, ginčus tarp politikų, galimus tolimesnius scenarijus. Ką apie britų apsisprendimą svarsto mūsų kaime gyvenantys žmonės? Armino Norkaus komentaras.

Jau daugiau kaip dešimtmetį kalvystės darbais Vilniaus rajono Arklėnų kaime užsiima Dominykas Povilenskas. Jo tėvai buvo gerai žinomi tautodailininkai. Dominykas augo Vilniuje, baigė mokslus Dailės akademijoje, tačiau gyvenimas pakoregavo visos šeimos likimą. Kodėl didelė šeima iš buto sostinėje persikraustė į kaimą Vilniaus rajone ir kokių privalumų randa gyvendami kaime?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, liepos 7 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...