captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Jaunojo dizainerio prizo 2016“ laureatai

„Kai pasirinkau temą baigiamajam darbui, visi sakė, kad bus sunku, ir aš pats supratau, kad pasirinkau itin sudėtingą dalyką, bet man buvo labai įdomu, ar sugebėsiu. Turbūt pakankamai daug dirbant, sukurti galima praktiškai bet ką“, – sako „Jaunojo dizainerio prizo 2016“ laureatas Lukas Avėnas.
„Jaunojo dizainerio prizo 2016“ laureatas Lukas Avėnas. lukasavenas.com nuotr.
„Jaunojo dizainerio prizo 2016“ laureatas Lukas Avėnas. lukasavenas.com nuotr.

„Žmonės atvažiuoja į Valakampius, čia randa tik pliažą bei menininkų koloniją „Rupert“ ir važiuoja atgal. Kitam krante vyksta tas pats – atvykę apžiūri tik Verkių parką ir vandens malūną. O jeigu krantus apjungtume?“ – klausia ekologiško kelto per Nerį „Uperis“ sumanytojas, architektas Justinas Dūdėnas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje dvi temos: žymiausiojo šiuolaikinio prancūzų poeto mirtis Paryžiuje ir dviejų garsių dirigentų konfliktas Bairoito muzikos festivalio atidarymo išvakarėse.

„Kai pasirinkau temą baigiamajam darbui, visi sakė, kad bus sunku, ir aš pats supratau, kad pasirinkau itin sudėtingą dalyką, bet man buvo labai įdomu, ar sugebėsiu. Turbūt pakankamai daug dirbant, sukurti galima praktiškai bet ką, – sako „Jaunojo dizainerio prizo 2016“ laureatas Lukas Avėnas, pristatęs koncepcinį triratį motociklą AKO, apjungiantį geriausias motociklų bei automobilių savybes. – Vieną dieną prisiminiau Winstono Churchillo citatą: „Jei tenka eiti per pragarą, nesustok.“ To, kaip man ėjosi, negalėčiau pavadinti pragaru – buvo tikrai smagu ir įdomu, bet taip pat ir labai sunku. Nesvarbu, ką ir kaip darai, kad ir kaip sudėtinga viskas atrodytų, svarbiausia – nesustoti.“ Studijoje pokalbis su jaunaisiais dizaineriais, „Jaunojo dizainerio prizo 2016“ apdovanojimų laureatais: Luku Avėnu, Justina Semčenkaite, Gabriele Ugne Petrauskaite ir Aiste Bankauskaite.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ liepos 7 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close