captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie susikertančių medijų konferenciją „Cross Media Zen“

„Šia konferencija siekiama įvairių kūrybinių sričių Lietuvos profesionalams pristatyti naujausias interaktyvaus, skaitmeninio pasakojimo tendencijas ir taip prisidėti prie jų kompetencijų kėlimo“, – sako renginio „Cross Media Zen“ organizatorė Eva Brazdžionytė.  
„Cross Media Zen“ organizatorė Eva Brazdžionytė. Asmeninio archyvo nuotr.
„Cross Media Zen“ organizatorė Eva Brazdžionytė. Asmeninio archyvo nuotr.

„Man atrodo, kad jau pribrendo laikas pasijuokti iš to, iš ko negalima juoktis. Juokas visada yra aukštesnė žmonijos išsivystymo pakopa“, – apie naują Užupio teatro premjerą, juodojo humoro komediją „Vienarankis iš Spokano“ pasakoja režisierė Rita Urbonavičiūtė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Drauge su nauju Darbo kodeksu rašytojas Andrius Jakučiūnas rubrikoje „Požiūris“ pasiūlys keisti ir valstybinių švenčių grafiką.

„Šia konferencija siekiama įvairių kūrybinių sričių Lietuvos profesionalams pristatyti naujausias interaktyvaus, skaitmeninio pasakojimo tendencijas ir taip prisidėti prie jų kompetencijų kėlimo. Istorijos konstravimas ir gebėjimas ją pritaikyti skirtingoms medijoms, ar jų platformoms, yra vienas esminių šiandieninės audiovizualinės industrijos aspektų tiek Europoje, tiek už jos ribų“, – sako renginio „Cross Media Zen“ organizatorė, vadovė Eva Brazdžionytė. Pokalbis su ja ir konferencijos lektore dr. Sandra Gaudenzi studijoje.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ birželio 28 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close