captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vienkartinė planeta“: ką reiškia europietiška aplinkos apsauga?

Nevyriausybinės organizacijos beveik vienbalsiai ragino britus ketvirtadienį aplinkos labui referendume dėl Europos Sąjungos balsuoti už narystę. Tačiau piliečiai nusprendė kitaip. Kaip vienos iš įtakingiausių narių sprendimas palikti 28 šalių grupę paveiks jos pačios aplinką ir viso regiono pastangas stabdyti klimato kaitą?
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.

„Tai labai liūdna diena mums visiems“,  – sako Martinas Nesbitas iš Londone veikiančio nepriklausomo Europos aplinkos politikos instituto. Pasak jo, būtent dėl Europos Sąjungos politikos pastaraisiais dešimtmečiais britai žengė į priekį oro ir vandens taršos mažinimo bei atliekų tvarkymo srityje. Ekspertas nuogąstauja, kad ekonominės vadinamojo „Brexito“ pasekmės apkarpys taip reikalingas investicijas į švarias technologijas.

Tuo metu aplinkosaugos teisininkė Karla Hill iš nepelno siekiančios organizacijos „ClientEarth“ pažymi, kad Jungtinės Karalystės sprendimas išstoti tikrai nebus į naudą gamtos apsaugai.

Apie tai pirmadienio laidoje „Vienkartinė planeta“ birželio 27 d. 16.05 val. per LRT RADIJĄ. Kartojama antradieniais 04.05 val. ir sekmadieniais 06.30 val. per LRT RADIJĄ.

Autorė Vaida Pilibaitytė.

https://www.facebook.com/vienkartine.planeta/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...