captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: jaunoji menininkė Beatričė Mockevičiūtė

Kai mane pavadina jaunąja menininke, aš jaučiu didžiulę atsakomybę“, – sako Beatričė Mockevičiūtė, šiemet šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius’16“ paskelbta geriausia jaunąja menininke.
Jaunoji menininkė Beatričė Mockevičiūtė. Ryčio Šeškaičio nuotr.
Jaunoji menininkė Beatričė Mockevičiūtė. Ryčio Šeškaičio nuotr.

„Santara-Šviesa“ yra labai patraukli ieškančiam jaunimui. Visų pirma dėl to, kad iš seno palaikė laisvos visuomenės principus, kur nėra jokios hierarchijos. Kur senas nėra privilegijuotas prieš jauną, kur jaunas yra lygus su visiškai kretančiu senu, nėra susigulėjusių formų, nėra generolų ir profesorių. Visi yra vienoje diskutuojančioje aplinkoje“, – sako intelektualinio judėjimo „Santara-Šviesa“ suvažiavimo dalyvis profesorius hab. hum. m. dr. Egidijus Aleksandravičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Vilniuje vyksta pasaulio lietuvių lituanistinių mokyklų mokytojų sambūris, į kurį suvažiavę mokytojai iš Islandijos, Argentinos, Australijos, Urugvajaus, Egipto, Prancūzijos, Čekijos, JAV ir kitų šalių. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie lietuvių kalbos mokymą, keblumus ir pastangas išsaugoti lietuvybę.

 „Kai mane pavadina jaunąja menininke, aš jaučiu didžiulę atsakomybę, – sako Beatričė Mockevičiūtė, šiemet šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius’16“ paskelbta geriausia jaunąja menininke. – Tas „jaunasis“ – yra epitetas perspektyvoje: lyg ir tu šiandien jaunas, bet ką tu padarysi, kai būsi nebe jaunas?

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 22 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...