captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Man nepriimtinas šiuolaikinio ir klasikinio meno atskyrimas, lyg šiandien kuriantys žmonės būtų nukritę nuo Marso. Sienos egzistuoja tik žmonių galvose“, – teigia Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Onutė Narbutaitė. Apie gražią sukaktį švenčiančią kompozitorę Onutę Narbutaitę – pirmadienio viktorinoje.  
Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Onutė Narbutaitė. Arūno Baltėno nuotr.
Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Onutė Narbutaitė. Arūno Baltėno nuotr.

Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje prasideda tradicinė, daugiau nei dvi savaites truksianti muzikos šventė – tarptautinis festivalis „Vargonų vasara“. „Šiuo metu tai  vienintelis reguliariai vykstantis ir profesionaliąją vargonų kultūrą reprezentuojantis renginys Kuršių nerijoje“, – pastebi festivalio meno vadovas, vargonininkas Balys Vaitkus.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – verstiniai romanai: indų rašytojo ir politiko Viko Swarupo „Šeši įtariamieji“, korėjiečių rašytojo Hailji „Parodymai“ bei suomių autoriaus Timo K. Mukka „Balandis ir aguona“. Šios knygos, anot literatūros kritikės Elžbietos Banytės, „tiks intelektualiam poilsiui, mat visos yra neva „lengvesnio pobūdžio“, bent iš dalies priskirtinos žanrinei literatūrai, bet nė viena iš jų nėra banali, paviršutiniška ar nevykusi. Tuo verta džiaugtis, nes nebukų ir kartu per dideliu intelektualiniu svoriu neužgulančių romanų Lietuvoje išleidžiama ne tiek jau ir daug“.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“– birželio 20 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...