captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar reklamą kurs robotai?

„Mes visi darome reklamą sau: mergina ryte dažosi – ji daro sau reklamą. Kalbame: „Reikėtų Didžiajai Britanijai išeiti iš Europos Sąjungos ar ne?“ – mes irgi kažkokiems savo įsitikinimams atstovaujame“, – sako reklamos kūrėjas Rimantas Stanevičius.
Reklamos kūrėjas Rimantas Stanevičius. Asmeninio archyvo nuotr.
Reklamos kūrėjas Rimantas Stanevičius. Asmeninio archyvo nuotr.

„Tai bus vežiojami 48 varpai. Svers apie penkias tonas.  Į ausis duos daugiau garso, nes skambės čia pat. Mes dar nematėme to instrumento, bet jis yra unikalus. Tai yra tokia pati konstrukcija, kaip ir bokštuose, tik  bokštuose varpai kabo dešimt metrų virš galvos, o čia sėdėsime ir grosime tarp varpų“, – sako Klaipėdos kariljonininkai  Stanislovas Žilevičius ir Kęstutis Kačinskas, kviečiantys į tradicinį varpų festivalį.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrins  spaudos apžvalgoje dvi temos: kaip skaudžiais momentais išsitrina ribos tarp kultūros ir politikos ir apie Jules Massenet operą „Pelenė“ Berlyne – naujas operos ir kompozitoriaus atradimas Vokietijoje.

„Mes visi darome reklamą sau: mergina ryte dažosi – ji daro sau reklamą. Kalbame: „Reikėtų Didžiajai Britanijai išeiti iš Europos Sąjungos ar ne?“ – mes irgi kažkokiems savo įsitikinimams atstovaujame, – sako reklamos kūrėjas Rimantas Stanevičius. – Norime parduoti automobilį – prieš tai vis tiek truputį išsiurbiame, gražiau nufotografuojame prieš įdėdami į internetą.“ Pokalbyje su reklamos kūrėjais Rimantu Stanevičiumi ir Mantu Velykiu – apie tai, ar ateityje reklamą kurs robotai, o televizijos reklama išnyks kaip dinozaurai.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 16 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...