captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: Saulės miestas

Šiauliai švenčia 780 m. jubiliejų ir ruošiasi priimti svečius.  Norėdami būti labiau matomi, pritraukti kuo daugiau lankytojų, šiauliečiai siūlo įvairias pramogas, festivalius, koncertus, parodas, edukacijas ir pan.
Šiauliai.
Šiauliai.

Šiaulių gidės Laimutė Šližienė, Vilma Stoncelienė, Irena Baliulė ir Vida Butavičienė sugalvojo temines ekskursijas po Šiaulių miestą. Mes galime susipažinti su laiko spalvomis Šiaulių aušroje, pasiklausyti legendų, pasinerti į literatūrinius ar retro Šiaulius.

Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvinė tikina, kad Šiauliai yra įdomūs moderniais muziejais, netikėtomis erdvėmis, moderniomis skulptūromis. Mero pavaduotojas Stasys Tumėnas ragina išsklaidyti vis dar gajų mitą, kad Šiauliai yra saulėnų (treninguotųjų) miestas: „Turime kultūringą miestą, kelias galerijas, muziejus, teatrą, universitetą. Laikas atsikratyti primesto vis dar gajaus stereotipo. Šiauliečiai kaskart krūpteli, kai išgirsta tokį pasakymą.“

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Atrask Lietuvą“ šeštadienį, birželio 11 d., 15.05 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama sekmadienį, birželio 12 d., 02.05 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...