captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie „ArtVilnius‘16“

„Mes turime daug įdomaus meno, puikią publiką ir daug dar neišnaudoto potencialo“, – sako menotyrininkė prof. dr. Raminta Jurėnaitė.
Menotyrininkė prof. dr. Raminta Jurėnaitė. 7md.lt nuotr.
Menotyrininkė prof. dr. Raminta Jurėnaitė. 7md.lt nuotr.

„Teatralizuotas koncertas pasirinktas todėl, kad reikia mąstyti apie žanrą, kokį tu rodai vasarą ir lauke. Reikia apie tai galvoti, nes jeigu tu veši į festivalius spektaklį, kuris yra skirtas tik teatrinei erdvei, kad ir kaip besistengtum, jokios naudos iš to nebus“, – žanrinį pasirinkimą argumentuoja dvi teatralizuotų koncertų premjeras vasarą pristatysiančio LABAITEATRO aktorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Buvimas tarp situacinių posakių, gilinimasis į juos yra pavojingas. Yra pavojus, kad atsiras priklausomybė. Jau to nori, visur jų ieškai. Jei atrandi, jautiesi kaip baravyką radęs“, – prisipažįsta paremiologė dr. Lilija Kudirkienė. Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie situacinius posakius.

„Mes turime daug įdomaus meno, puikią publiką ir daug dar neišnaudoto potencialo“, – sako menotyrininkė prof. dr. Raminta Jurėnaitė, tarptautinės šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius‘16“ Lenkijos programos kuratorė. „Lietuviai menininkai galbūt pernelyg uždari, būti populiariais jie baiminasi, bijo patekti į pseudomenininkų srautą, kuris šiandien liejasi laisvai“, – samprotauja mugės vadovė Diana Stomienė. Apie Lietuvos meno scenoje vykstančius pokyčius ir ko dar turėtume pasimokyti iš mugės svečių – pokalbis studijoje su prof. R. Jurėnaite ir D. Stomiene.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ birželio 8 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...