captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT RADIJAS pradeda tiesiogines vasaros transliacijas

Birželio 10 d., penktadienį, 12.10 val. LRT RADIJAS pradeda šių metų tiesioginių vasaros transliacijų ciklą. Pirmoji laida bus transliuojama iš Kauno, kur prieš 90 metų prasidėjo Lietuvos radijo istorija.
A. Jūraitės nuotr.
A. Jūraitės nuotr.

Keturių valandų laidoje iki 16.00 val. klausytojai girdės amžininkų prisiminimus apie radijo pradžią, pokalbius apie jo vaidmenį istorijoje ir diskusijas apie radijo paveldo išsaugojimą. Kilnojamoje studijoje viešės pirmosios radijo stoties įkūrėjo Alfonso Jurskio dukra Snieguolė Jurskytė-Akstinienė, buvę Kauno radijo redakcijos bendradarbiai ir Sitkūnų stoties inžinierius, skambės archyviniai įrašai.

Laidos metu taip pat bus pristatyta Kaune atidaroma fotografijų ir radijo technikos paroda bei kiti radijo jubiliejui paminėti skirti šventiniai renginiai.

Transliacijos vedėjai – Živilė Kropaitė ir Artūras Matusas. Nuo 15.05 val. prie jų prisijungs dalis radijo dokumentikos ciklo „Devyni radijo dešimtmečiai“ kūrėjų.

Birželio mėn. LRT RADIJAS dar transliuos iš greitkelio „Via Baltica“, liepą – iš Birštono ir Ruklos, o rugpjūtį – iš Rusnės ir Kupiškio.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...