captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kas yra radijo mėgėjai?

Kas jie, dar vadinami trumpabangininkais, kuo įdomus šis jų pomėgis? Apie tai su rubrika „Mokslo vardai“ pasakos Lietuvos radijo mėgėjų draugijos valdybos pirmininkas Simonas Kareiva.
Lietuvos radijo mėgėjų draugijos valdybos pirmininkas Simonas Kareiva. Delfi nuotr.
Lietuvos radijo mėgėjų draugijos valdybos pirmininkas Simonas Kareiva. Delfi nuotr.

Europos Parlamentas ir Europos Komisija aiškinasi, kaip bus užtikrinamas netoli Lietuvos sienos statomos Astravo atominės elektrinės saugumas. Pirmieji svarstymai Strasbūre surengti pirmadienį.

Didžiojoje Britanijoje rengiami pirmieji televizijos debatai artėjant referendumui dėl šalies apsisprendimo likti ar ne ES. Pasirodys premjeras Davidas Cameronas ir euroskeptiškos Jungtinės Karalystės nepriklausomybės partijos (UKIP) vadovas Nigelas Farage'as. Jie  nedalyvaus tiesioginėje žodžių dvikovoje, o tik vienas po kito atsakinės į auditorijos klausimus.

LRT galerijoje pristatyta enciklopedija „Lietuvos radijas 1926–2016. Faktai. Kūrėjai. Laidos“, atidaryta LRT 90-mečiui skirta fotografijų paroda.

Praėjusią savaitę  paskelbti aktyviausi Lietuvos keliautojai, konkurso „Kolumbas LT‘16“ nugalėtojai. Svarbiausią nominaciją „Lietuvos Kolumbas“ už aprašytus 8 mėnesių kelionės autostopu įspūdžius pelnė Martynas Vingrys, keliavęs kartu su Ieva Ivanauskaite.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Ketvirtoji laida iš ciklo apie šeimą. Demografai sako, kad nesam įsisąmoninę dar vienos problemos: Lietuvoje vyrų ir moterų skaičius dramatiškai skiriasi, o akivaizdžiausiai tai matyti iš kaimuose gyvenančių „moterų našlių armijų“.  Tačiau lygiaverčių partnerių sunkiai randančios pasakoja ir jaunos, išsilavinusios, gražios ir sėkmingos moterys miestuose. Kas lemia, kad šeima Lietuvoje dažnai – tiesiog vieniša moteris? Kokių iššūkių dėl to patiria visuomenė? Ar reikia ką nors dėl to daryti?

LRT RADIJO 90-mečiui skirta viktorina.

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Birželio 7-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close