captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: tapytojas ir fotografas Vytenis Jankūnas

„Man gerai sekasi pradėti darbą, dirbti ties tuo, ką sugalvojau, o štai paskutinė darbo stadija man labai sudėtinga. Man sunku pabaigti, padėti tašką“, – pasakoja skulptorius, tapytojas ir fotografas Vytenis Jankūnas.
Tapytojas ir fotografas Vytenis Jankūnas.
Tapytojas ir fotografas Vytenis Jankūnas.

Su rubrika „Lietuvos radijui – 90“ kviečiame nusikelti į Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos istorijos muziejų. „Užėjome mes į radijo studiją, ten buvo diktorius Vytautas Širka. Aišku, mokiniai manė: „mums čia paprasta, laidų vedėjais galime būti.“ Vytautas Širka padavė paskaityti tekstą – nebuvo taip lengva jį perskaityti“, – pasakoja muziejaus vadybininkė Raimonda Impolevičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Rubrikoje „Požiūris“ – menotyrininkės Agnės Narušytės kultūros komentaras.

„Man gerai sekasi pradėti darbą, dirbti ties tuo, ką sugalvojau, o štai paskutinė darbo stadija man labai sudėtinga. Man sunku pabaigti, padėti tašką“, – pasakoja skulptorius, tapytojas ir fotografas Vytenis Jankūnas. – Aš labai dažnai nepabaigiu darbų: nepasirašau, nenukerpu kažko ir panašiai. Ta „vidurinė“ stadija – kūrybinis procesas, man labai patinka ir aš gana lengvai ją išgyvenu. Su V. Jankūnu studijoje kalbėsimės apie gyvenimo įvykių atspindžius kūryboje, kelią nuo skulptūros link fotografijos ir perspektyvas Niujorke.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 7 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...