captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: naujasis Jaunimo teatro vadovas Audronis Liuga

„Aš nesakau, kad visi teatre bus laimingi, visi teatre gaus vaidmenis – tai pažadėti lengviausia“, – sako naujasis Jaunimo teatro vadovas Audronis Liuga.
Jaunimo teatro vadovas Audronis Liuga. LRKM.lt nuotr.
Jaunimo teatro vadovas Audronis Liuga. LRKM.lt nuotr.

„1997-uosius turbūt reikėtų prisiminti kaip didžiulį festivalių proveržį Lietuvoje. Gimė unikalūs festivaliai, meno reiškiniai, kadangi buvo suteikta ypatinga parama ir globa valstybės mastu. Ir šiemet 20-asis „Vilniaus festivalis“ gavo papildomą valstybės dotaciją, tai leido pagerinti ir jubiliejinio festivalio kokybę ir padidinti koncertų skaičių“, – tikina „Vilniaus festivalio“ vykdomoji direktorė Rūta Prusevičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos spaudos apžvalgoje – dvi temos: retai girdima čekų kompozitoriaus Bohuslavo Martinu opera Berlyno scenoje (ir kodėl tai svarbu!) ir kada žymi sirų rašytoja pirmą kartą pajuto egzilį.

„Aš nesakau, kad visi teatre bus laimingi, visi teatre gaus vaidmenis – tai pažadėti lengviausia, – sako naujasis Jaunimo teatro vadovas Audronis Liuga. – Manau, kad šiame teatre turėtų atsirasti ir jaunų aktorių, nes be jauniausios aktorių kartos neįmanoma apskritai formuoti repertuaro.“ Pokalbyje su A. Liuga apie ne pačius geriausius kūrybinius laikus išgyvenančio Jaunimo teatro ateities viziją: ko reikia, kad šis teatras vėl taptų intriguojančia kūrybine erdve?

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ birželio 2 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...