captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl daug vaikų prarandame dėl nelaimingų atsitikimų?

Tokį klausimą Tarptautinę vaikų gynimo dieną kelia medikai spaudos pusryčiuose. Gydytojai kartu su žurnalistais aptars skaudžius traumų, nelaimingų atsitikimų, sąmoningo vaikų ir paauglių susižalojimo ir (ne)sąmoningo kūdikių sužalojimo atvejus bei skubią pagalbą.

Valdančiosios koalicijos partijų posėdyje tariamasi dėl pridėtinės vertės mokesčio lengvatų maisto produktams.

Į Klaipėdą atplaukia trys dideli kruiziniai laivai. Turistai mielai lankosi Kuršių nerijoje, tačiau Neringos valdžia pastebi, kad iš kruizinių laivų turistų kurortas neturi daug naudos. 

Atidarius ilgiausią pasaulyje geležinkelio tunelį po Alpėmis, kelionė traukiniu iš Ciuricho į Milaną turėtų sutrumpėti maždaug valanda – iki dviejų valandų ir keturiasdešimties minučių.

Naujas Lietuvos radijo pasakojimų ciklas „Radijo ekskursijos" su Gabija Lunevičiūte. Pirmajame pasakojime „Savaitgalio ekskursijų“ įkūrėja Gabija kalbės apie pokario Vilniaus kvapus. Kartu su iš karto po karo į Vilnių atvažiavusiu Liutavaru Masiliūnu Gabija vaikščios Vilniaus gatvėmis, kurių kiekviena turėjo savo kvapą.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Iš „Amerikos balso“ archyvo.

Europos transliuotojų sąjunga (EBU) šiais metais Tarptautinę vaikų gynimo dieną mini trijų valandų vaikų chorų maratonu. „Euroradijo“ vaikų chorų maratoną nuo 18.00 iki 21.00 val. transliuos  LRT KLASIKA.

Laidą veda Ramūnas Grumbinas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Trečiadienio, birželio 1-osios, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...