captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Vieno didžiausių ir žymiausių pasaulyje operos ir baleto teatrų – Maskvos Didžiojo teatro – vaidmuo Rusijos istorijoje – išskirtinis. Nuo pat savo istorijos pradžios jis buvo ir išlieka svarbiu šalies kultūrinio bei politinio gyvenimo centru. Apie prieš 240 metų įkurtą Maskvos Didįjį teatrą – pirmadienio viktorinoje.
Maskvos Didysis teatras.
Maskvos Didysis teatras.

„Klasikinės ir kitos profesionalios muzikos koncertai neabejotinai turi nemažos įtakos formuojant muzikinį skonį, požiūrį į tikrąsias meno vertybes, garsinant Lietuvos lakštingalos Beatričės Grincevičiūtės vardą ir atminimą“, – įsitikinusi zanavykų bei jų svečių pamėgto festivalio „Beatričės vasaros“ iniciatorė bei organizatorė, Šakių kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Autorius norėjo pabrėžti, kad, kai žmogus savo gyvenimą orientuoja į tai, kaip spręsti materialines problemas, jis labai daug praranda ir susikuria sau problemų, kurios iš tikrųjų neegzistuoja“, – pastebi Metų verstinės knygos rinkimuose dalyvaujančio Aldous Huxley romano „Neregys Gazoje“ vertėjas Laimantas Jonušys.

Vieno didžiausių ir žymiausių pasaulyje operos ir baleto teatrų - Maskvos Didžiojo teatro - vaidmuo Rusijos istorijoje – išskirtinis. Prieš penkerius metus renovuotas teatras vėl tviska auksu. Nuo pat savo istorijos pradžios jis buvo ir išlieka svarbiu šalies kultūrinio bei politinio gyvenimo centru. Apie prieš 240 metų įkurtą Maskvos Didįjį teatrą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ gegužės 30 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close