captcha

Jūsų klausimas priimtas

Rostrum 2016. Įrašai iš „Tarptautinės kompozitorių tribūnos“

Gegužės 16–20 dienomis Vroclavo nacionaliniame muzikos forume (Lenkija) vyko prestižinis šiuolaikinės muzikos radijo įrašų forumas „Tarptautinė kompozitorių tribūna“ (International Rostrum of Composers), savo istoriją skaičiuojantis nuo 1954 m. ir populiariai vadinamas Rostrumu. Specialios forumui skirtos laidos – LRT KLASIKOS eteryje gegužės 27, 30 ir birželio 6 dienomis 19.00 val.

Tarptautinės muzikos tarybos (International Music Council) ir šįkart Lenkijos radijo organizuojamame renginyje radijo stočių prodiuseriai iš viso pasaulio pristato savo šalies naujausią muziką ir po perklausų išrenka geriausių kūrinių dešimtuką. Taip pat išrenkamas geriausias jaunųjų kompozitorių kūrinių trejetukas.

Lietuvos radijas forume dalyvauja nuo 1996 metų. Šiųmetinius „Rostrumo“ įrašus LRT KLASIKOS eteryje klausys ir komentuos muzikologė Veronika Janatjeva, kompozitoriai Raminta Šerkšnytė, Marius Baranauskas ir latvių kompozitorius Martinš Vilums, kurio chorinis kūrinys „Le temps scintille“  buvo išrinktas nugalėtoju 2005 m. Rostrume.

Specialios ROSTRUM 2016 laidos LRT KLASIKOS eteryje – gegužės 27, 30 ir birželio 6 dienomis nuo 19.00 iki 21.00 val.

Vedėja Jūratė Katinaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...