captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kino operatorius Eitvydas Doškus

„Nėra didelio skirtumo, ar prieš kamerą stovi patyrę, ar nepatyrę aktoriai. Tiesiog duodu aktoriams daugiau laisvės, neriboju judesių, nevaržau jų“, – savo darbo specifiką aiškina kino operatorius Eitvydas Doškus.
Kino operatorius Eitvydas Doškus. Rimanto Oičenkos nuotr.
Kino operatorius Eitvydas Doškus. Rimanto Oičenkos nuotr.

„Šiemet festivalis mažesnis, bet jame daug naujovių – teatralizuotas vaidinimas apie kuršių tradicijas, džiazo ritmu atliekamos liaudies dainos, Afrikos būgnų ir šokių vakaras “, – apie tarptautinį folkloro festivalį „Skamba skamba kankliai“ pasakoja Vilniaus Etninės kultūros centro direktorė Milda Ričkutė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos spaudos apžvalgoje – apie gyvą koncertinį gyvenimą Niujorke pavasariui žengiant į vasarą.

„Nėra didelio skirtumo, ar prieš kamerą stovi patyrę, ar nepatyrę aktoriai. Tiesiog duodu aktoriams daugiau laisvės, neriboju judesių, nevaržau jų“, – savo darbo specifiką aiškina kino operatorius Eitvydas Doškus. Jau tapęs laureatu festivalyje „Kinošok“ ir  įvertintas Lietuvos kino operatorių apdovanojimu – „Ąžuolu“ – už profesionaliausią darbą lietuviškame kine, Eitvydas Doškus šiemet nominuotas ir „Sidabrinei gervei“. Studijoje su kino operatoriumi kalbėsimės apie patirtį naujausiame Šarūno Barto filme, apie operatoriaus braižą ir filmavimo aikštelėje kylančius iššūkius.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ gegužės 26 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...