captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie Rolando Bartheso knygą „Meilės diskurso fragmentai“

„Prancūzijoje kasmet šios knygos parduodama apie 20 tūkstančių egzempliorių. Tai knyga, kurią įsimylėjėliai įteikia vieni kitiems bent kartą gyvenime“, – sako Sorbonos universiteto profesorė Tiphaine Samoyault, vieno žymiausių XX a. prancūzų mąstytojų, literatūros, kino ir fotografijos teoretikų Rolando Bartheso kūrybos tyrinėtoja.
Sorbonos universiteto profesorė Tiphaine Samoyault.
Sorbonos universiteto profesorė Tiphaine Samoyault.

„Vilius labai norėjo išleisti rinkinį vaikams, buvo jau pusiau parengęs. Dabar renku, kas buvo spausdinta periodikoje, tvarkau rankraščius. Galėtų išeiti dvi knygutės – mįslių abėcėlė „Kas mes tokie?“, o kita apie grybų rikiuotę“, – pasakoja Silvija Laužikienė. Su rubrika „Lietuvos radijui 90“ apie literatą ir žurnalistą Vilių Laužiką, kūrusį ir vaikams, radijo valandėles, eilėraščius ir pasakas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Turtingieji pasirenka tykų ir jaukų rajoną, tada ten pasistato keliaaukščius namus ir sunaikina tai, dėl ko ir rinkosi šią vietą“, – meno kritiko Vaido Jauniškio kultūros komentaras su rubrika „Požiūris“.

„Prancūzijoje kasmet šios knygos parduodama apie 20 tūkstančių egzempliorių. Tai knyga, kurią įsimylėjėliai įteikia vieni kitiems bent kartą gyvenime“, – sako Sorbonos universiteto profesorė Tiphaine Samoyault, vieno žymiausių XXa. prancūzų mąstytojų, literatūros, kino ir fotografijos teoretikų Rolando Bartheso kūrybos tyrinėtoja. Įrašas iš neįprasto žanro knygos, ne meilės romano, bet ir ne akademinio traktato apie meilę, „Meilės diskurso fragmentai“ pristatymo Vilniaus knygų mugėje.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gegužės  24 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...