captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: žemdirbiai gręžiasi nuo paramos grioviams tvarkyti

Iki gruodžio 14 d. dar kartą pratęstas paraiškų pagal Žemės ūkio ministerijos parengtą kompensacinę paramos priemonę melioracijos grioviams tvarkyti priėmimas. Tam šiemet numatyta skirti 10 mln. litų. Kodėl nuo šios paramos gręžiasi Vilkaviškio raj. ūkininkai?

Iki  gruodžio 14 d. dar kartą pratęstas paraiškų pagal Žemės ūkio ministerijos parengtą kompensacinę paramos priemonę  melioracijos grioviams tvarkyti priėmimas. Tam šiemet numatyta skirti 10 mln. litų. Kodėl nuo šios paramos gręžiasi Vilkaviškio raj. ūkininkai, kaip šiame rajone bandoma spręsti melioracijos problemas?

Šalyje yra 70 pieno kooperatyvų. Ne kartą laidose pasakota apie tuos, kurie gražiai bendrauja su savo nariais – pieno gamintojais, nustatytais terminais su jais atsiskaito už parduotą pieną. Tačiau radijo klausytojo iš Širvintų rajono Viliaus Juknevičiaus skambutis privertė suklusti ir pakeisti nuomonę apie žemės ūkio kooperatyvą „Lietpienas“. Pasak V. Juknevičiaus, kooperatyvas mėnesiais delsia atsiskaityti su pieno gamintojais ir apskritai vadovas jiems nepasiekiamas.  

Ved. Regina Montvilienė. 

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, lapkričio 16 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...