captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Auksinio kadro“ laureatė fotografė Ieva Budzeikaitė

„Tikrai užtruko, kol prisijaukinau Patrulio kurso karius, kad jie priprastų prie manęs, prie fotoaparato. Aš nakvodavau su jais tame pačiame kambaryje, miegodavau miške, automobiliuose, važiuodavau su jais į treniruotes, eidavau į žygius, nešdavau jiems šilto maisto (nes jie ten valgydavo sausą davinį), galų gale jiems nešdavau cigarečių. Jeigu nori padaryti geras nuotraukas, manau, žmogų prisijaukinti būtina“, – apie herojų prisijaukinimą pasakoja fotografė Ieva Budzeikaitė, spaudos fotografų apdovanojimu „Auksinis kadras“ įvertinta net dviejose kategorijose – „Kariuomenės“ ir „Reportažo“
„Auksinio kadro“ laureatė fotografė Ieva Budzeikaitė.
„Auksinio kadro“ laureatė fotografė Ieva Budzeikaitė.

Minėdama penkerių metų sukaktį, Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija kviečia į inauguracinį savaitgalį. Pasak VDA Nidos meno kolonijos vykdomosios direktorės Rasos Antanavičiūtės, „pagrindinę kolonijos veiklą – vykdomus tarptautinių meno tyrimų bei edukacijos objektus ir profesionaliems menininkams skirtą rezidencijų programą, kasmet papildo dar keli kiti svarbūs projektai“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos paruoštoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – apie darbininkišką filmą Kanų kino festivalyje; naujas klasicistinės architektūros tendencijas Vokietijoje; teatralų susitikimą Berlyne politinio teatro tema.

„Tikrai užtruko, kol prisijaukinau Patrulio kurso karius, kad jie priprastų prie manęs, prie fotoaparato. Aš nakvodavau su jais tame pačiame kambaryje, miegodavau miške, automobiliuose, važiuodavau su jais į treniruotes, eidavau į žygius, nešdavau jiems šilto maisto (nes jie ten valgydavo sausą davinį), galų gale jiems nešdavau cigarečių. Ir tikrai – jie buvo ir yra labai artimi žmonės, su kai kuriais bendrauju ir iki šiol. Jeigu nori padaryti geras nuotraukas, manau, žmogų prisijaukinti būtina“, – apie herojų prisijaukinimą pasakoja fotografė Ieva Budzeikaitė, spaudos fotografų apdovanojimu „Auksinis kadras“ įvertinta net dviejose kategorijose – „Kariuomenės“ ir „Reportažo“. Pokalbis su jaunąja fotografe apie kariuomenės fotografiją, sunkų ir įdomų fotoreportažo kūrimą ir meilę darbui.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ gegužės 19 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/?fref=ts

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close