captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: almanacho „Poezijos pavasaris 2016“ sudarytojai

Kaip 52-asis Poezijos pavasario almanachas reprezentuoja praėjusių metų poezijos situaciją ir tendencijas, mintimis dalinasi jo sudarytojai poetai Vytautas Stankus, Giedrė Kazlauskaitė, Nerijus Cibulskas ir vertėja Marija Mažulienė.
Poetas Vytautas Stankus.
Poetas Vytautas Stankus.

„Manau, kad nėra per vėlu nė vienu projekto etapu kalbėti, kritikuoti ir reikšti visuomenės poziciją, nes jeigu mes manysime, kad jau praleidome progą pasisakyti, tai niekas ir nepasikeis. Mat galimybė pasisakyti ir nėra sudaroma. Todėl, man atrodo, reikia pradėti ieškoti tų formų, kaip įsitraukti į diskusiją ir nepakviestiems“, –  apie naujo aukštybinio pastato Konstitucijos prospekte projektą „K18b“ sako Gintarė Matulaitytė, Baltijos šalių kritinės minties platformos „Locomotive.press“ redaktorė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Kalbos rytas“ – archyvinis ir vienintelis išlikęs šviesaus atminimo kalbininko Kazio Ulvydo rengtos laidos „Gimtoji kalba“ įrašas.

Kaip 52-asis Poezijos pavasario almanachas reprezentuoja praėjusių metų poezijos situaciją ir tendencijas? Apie almanacho sudarymo principus, atrankos kriterijus, eilėraščių turinį ir formą, užsienio svečių vertimus pokalbis studijoje su daugiaautorinio rinkinio sudarytojais poetais Vytautu Stankumi, Giedre Kazlauskaite, Nerijumi Cibulsku ir vertėja Marija Mažuliene.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ gegužės 18 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...