captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: „SurSadhana – 2012“ Vilniuje

„Sursadhana – 2012“ – vienintelis, jau turintis tradicijas Lietuvoje festivalis, pristatantis klasikinius Indijos menus.

„Sursadhana – 2012“ – vienintelis, jau turintis tradicijas Lietuvoje festivalis, pristatantis klasikinius Indijos menus. Jau ketvirtus metus žiūrovų bei klausytojų dėmesiui pristatomi ne tik žymiausi klasikinio šokio ir muzikos meistrai iš Indijos, bet ir Lietuvos bei kitų kaimyninių Europos šalių (Lenkijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Italijos, Prancūzijos, Olandijos) atlikėjai, studijuojantys ir praktikuojantys klasikinius Indijos menus.

Malgorzata Chmielowska – Varšuvos universiteto Žurnalistikos ir politinių mokslų fakulteto absolventė, nuo vaikystės jaučianti nenugalimą aistrą tapybai, norą, kaip ji pati tvirtina, kurti „kažką iš nieko“. Jos paveikslai kelia didelį susidomėjimą, jie yra daugybėje privačių kolekcijų Lenkijoje ir užsienyje. Jos darbų parodos buvo rengiamos ne tik Lenkijoje, bet ir Italijoje, Graikijoje, Austrijoje, o dabar Malgorzata Chmielowska – Vilniuje.

„Santara“ – lapkričio 16 d., penktadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...