captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Petro Babicko premijos laureatė Bernadeta Lukošiūtė

„Prieš kiekvieną laidą vis dar labai jaudinuosi, nes kiekviena laida yra premjera. Ką pasakei, tą pasakei: ar gerai, ar blogai – nepataisysi“, – sako ilgametė Lietuvos radijo diktorė, laidų vaikams vedėja Bernadeta Lukošiūtė, šiemet apdovanota Petro Babicko premija.
Petro Babicko premijos laureatė Bernadeta Lukošiūtė. T. Urbelionio (BFL) nuotr.
Petro Babicko premijos laureatė Bernadeta Lukošiūtė. T. Urbelionio (BFL) nuotr.

„Kiekviena karta turi kažką savito ir unikalaus. Visada svajojau atsidurti savo tėvų paauglystėje ir su jais pabendrauti, pamatyti, kaip jie į pasaulį žvelgė tada. Manau, muzika iš dalies suteikia tokią galimybę“, – sako džiazo projekto „Muzika, kuri gimė vakar“ vokalistė Kotryna Janutaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su „Požiūrio“ rubrika klausysimės filosofo Leonido Donskio komentaro apie vertimo problemą: „Literatūrinis vertimas šiandien yra vienas iš galingiausių veiksnių, kuriančių Europą. Jis palieka vilčių susikalbėjimui. Ne tik tarp tautų ir kultūrų, bet ir tarp kartų, skirtingų istorijos epochų.“

„Prieš kiekvieną laidą vis dar labai jaudinuosi, nes kiekviena laida yra premjera. Ką pasakei, tą pasakei: ar gerai, ar blogai – nepataisysi, – sako ilgametė Lietuvos radijo diktorė, laidų vaikams vedėja Bernadeta Lukošiūtė, šiemet apdovanota Petro Babicko premija. – Ta premjera baigėsi, turi galvoti apie kitą premjerą, apie kitą laidą, kuri bus po savaitės.“ Rubrikoje „Lietuvos radijui 90“ su Bernadeta Lukošiūte kalbėsimės apie jos pirmuosius žingsnius Lietuvos radijuje, apie tai, kaip gimė tetos Betos personažas, apie dabartines laidas vaikams ir apie iki šiol jaudulį keliantį tiesioginį eterį.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ gegužės 17 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...