captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kasdienybės kultūra“: personažai iš mūsų gyvenimo

Apie tapatybę, emigraciją, integraciją ir kūrybą pokalbis su rašytoja Kristina Sabaliauskaite, pasirodžius knygai „Danielius Dalba ir kitos istorijos“.
Rašytoja Kristina Sabaliauskaitė. lt.wikipedia.org nuotr.
Rašytoja Kristina Sabaliauskaitė. lt.wikipedia.org nuotr.

„Pati geriausia integracija į kitą kultūrą – pirmiausiai – vidinė kultūra ir išsilavinimas: tokiam žmogui bus visur lengva ir paprasta; antra – pagarba kultūrai, kurioje atsidūrei ir trečia – komfortiškas santykis su pačiu savimi, su savo tapatybe: didžiuotis tuo, kuo esi, bet tuo pačiu suprasti savo silpnybes – tai yra kelias į sėkmę“, – apie tapatybę, emigraciją, integraciją ir kūrybą pokalbis su rašytoja Kristina Sabaliauskaite, pasirodžius knygai „Danielius Dalba ir kitos istorijos“.

Bahajų tikėjimas. Ar Kristus galėjo kalbėti apie globalią visuomenę, pasaulinę sistemą, kai žmonijos sąvoka dar nebuvo susiformavusi? Tikėjimo tiesas aiškina dėstytoja Aistė Elijio.

Užsienio autorius ir užsienio leidykla pristato Lietuvą pasauliui: Belizo pilietis Catharino James Elijio poezijos knygoje „Gift of poetry“ apmąsto lietuvių tautos vertybes: Katedrą, Mindaugą, Žalgirio mūšį, religiją, kalbą, Dainuojančią revoliuciją et cetera. Pokalbis su poetu.

Ved. Violeta Melnikienė. 

„Kasdienybės kultūra“ – ketvirtadienį, lapkričio 15 d., 14.05 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama  lapkričio 16 d. 00.05 val. per LRT RADIJĄ  ir lapkričio 17 d. 10.03 val. per LRT  KLASIKĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...