captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: diena, vienijanti kariuomenę ir visuomenę

Šeštadienį Vilniuje rengiama Kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Apie ją išsamiau – krašto apsaugos ministras Juozas Olekas ir Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos atstovas kpt. Gintautas Ciunis.
Ievos Budzeikaitės nuotr.
Ievos Budzeikaitės nuotr.

Šeštadienį gimtinėje pagerbiamas Alfonsas Nyka-Niliūnas – vienas didžiausių ir moderniausių XX a. lietuvių poetų, vertėjas, literatūros kritikas. Jo gimtinėje atidengiamas koplytstulpis. Apie tai išsamiau – Nemeikščių bendrijos pirmininkas Darius Vapsva.

Vilniuje vyksta tarptautinis teatro festivalis „LA-BAS!“, skirtas patiems mažiausiems žiūrovams – kūdikiams ir ikimokyklinukams. Profesionalūs aktoriai iš Lietuvos ir užsienio mažuosius ir jų tėvelius per 5 festivalio dienas pakvietė į 7 skirtingus spektaklius, kurie iš viso bus parodyti iki 20 kartų, o darželių auklėtojus, mokytojus bei teatro studentus – į teatro laboratorijas. Tarptautinio festivalio svečiai iš užsienio – aktoriai su savo unikaliomis programomis iš Didžiosios Britanijos, Italijos, Vokietijos, Austrijos, Kroatijos ir Airijos.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – gegužės 14 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...