captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Gegužės pradžioje sukako 230 metų, kai operos sceną išvydo Wolfgango Amadeuso Mozarto „Figaro vedybos“. Įdomi fabula, išradingai supintos meilės intrigos, netikėtos situacijos ir nuostabi muzika – visa tai nulėmė, kad kūrinys iki pat šių dienų sėkmingai keliauja iš vieno operos teatro į kitą.

„Talentingų atlikėjų rankose gitara atsiskleidžia netikėčiausiomis spalvomis. Šie meistrai paruošė įspūdingą, nuoširdžią, pavasariu dvelkiančią programą ir nekantrauja ją pristatyti jums“, – sako „Gitaros fiestą“ organizuojančios asociacijos „Ars Libera“ valdybos pirmininkas Gintaras Kamsiukas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Poetas, vertėjas ir literatūros kritikas Marius Burokas pristato dvi knygas – „du vienas kitą papildančius požiūrius į miestą: asmeninį, impresionistinį ir skvarbų, tyrinėjantį, išlukštenantį miestą iš romantinio kiauto“. Tai Dariaus Pocevičiaus „100 istorinių Vilniaus reliktų“ ir Vido Poškaus „Nedingęs Vilnius: miesto akupunktūros“.

Gegužės pradžioje sukako 230 metų, kai operos sceną išvydo Wolfgango Amadeuso Mozarto „Figaro vedybos“. Įdomi fabula, išradingai supintos meilės intrigos, netikėtos situacijos ir nuostabi muzika – visa tai nulėmė, kad kūrinys iki pat šių dienų sėkmingai keliauja iš vieno operos teatro į kitą. Apie Mozarto „Figaro vedybas“, įeinančias į  populiariausių pasaulyje operų dešimtuką – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ gegužės 16 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...