captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: gydymo veiksmingumas labai priklauso nuo sergančiojo tikėjimo pasveikimu

Žmogus gali daryti įtaką savo sveikatai – taip sako gydytojai, gydantys sunkiomis ligomis sergančius pacientus. Tam, kad sergantysis kuo daugiau žinotų apie savo ligą ir gydymo galimybes, organizuojami švietėjiški renginiai, kuriuose gydytojai aiškina, moko, suteikia naujausių žinių pacientams ir jų artimiesiems. Toks renginys organizuojamas kraujo vėžiu sergantiems ar sirgusiems žmonėms.

„Efektyvus gydymas naujausiais metodais, bendravimo galia ir žinios – tai svarbiausi dalykai, padedantys įveikti onkologinę ligą, kuriuos turėtų prisiminti pacientas“, – pasakoja bendrijos „Kraujas“ pirmininkė Ieva Drėgvienė. Laidoje savo išgyvenimais, susirgus sunkia liga, dalinsis pašnekovė Lina. Taip pat VUL Santariškių klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas Andrius Degulys išsamiau papasakos apie chemoterapinį gydymą, kokios galimybės įveikti šalutinius poveikius, kokios vėžio gydymo naujovės yra  prieinamos mūsų pacientams.

Antrasis pasakojimas apie pienių vyną. Apdainuotasis gėrimas, pasirodo, ne tik romantikams tinkamas: pienė iš tiesų turi unikalią sudėtį.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – gegužės 14 d., šeštadienį, 11.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama gegužės 19 d. 15.05 val. ir gegužės 20 d. 00.05 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...