captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pieno gamintojai pasipiktinę – valdininkų žodžiai neatitinka darbų

Prieš keletą savaičių vykusiame pieno gamintojų ir perdirbėjų susitikime su premjeru Algirdu Butkevičiumi ir žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene buvo patikinta, kad vasaros mėnesiais nebus mažinamos pieno supirkimo kainos. Tačiau Žemės ūkio ministerijai pavaldžiai Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūrai leidus birželį iki 14 proc. mažinti pieno supirkimo kainas, pieno gamintojai pasipiktino ir grasina naujomis akcijomis.

Šiais metais Kelmės rajono Kražių gimnazija minės 400 metų sukaktį. Per tuos metus joje išugdyta daug šviesių, talentingų žmonių, žinomų ne tik šalyje, bet ir užsienyje. Juos gimnazijoje prisimena ir pagerbia įvairių švenčių metu, taip pat čia puoselėjamos senosios, kuriamos naujos tradicijos. Pasakoja gimnazijos mokytoja Emilija Kvietkuvienė.

Ketvirtadienį Anykščių r. kaimo turizmo sodyboje „Gradiali Anykščiai“ įvyko Lietuvos kaimo turizmo sezono atidarymo  renginys. Oficialiai kaimo turizmo verslas šalyje pradėtas plėtoti 1997 metais, kai šešiolika kaimo turizmo sodybų savininkų susivienijo ir įkūrė Lietuvos kaimo turizmo asociaciją. Šį sezoną, kaip buvo paskelbta jo atidarymo šventėje, norintiems ilsėtis jaukioje kaimo aplinkoje svetingai duris atvers bemaž 650 kaimo turizmo sodybų.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, gegužės 13 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...