captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kodėl reikia neįprastų teatro erdvių?

Prasideda tarptautinis teatro festivalis „Tylos!“. Šiemet festivalio organizatoriai kviečia į spektaklius ne tik Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre, bet ir į naują, specialiai festivaliui įrengtą kūrybinę erdvę „Kvartalas“.
Specialiai festivaliui „Tylos!” įrengta kūrybinė erdvė „Kvartalas“. Lauros Vansevičienės nuotr.
Specialiai festivaliui „Tylos!” įrengta kūrybinė erdvė „Kvartalas“. Lauros Vansevičienės nuotr.

„Lietuvos radijui aš godojau visus gražiausius savo amžiaus metus“, – sako ilgametis Lietuvos radijo laidų autorius, laidos „Lietuvių godos“ sumanytojas ir vedėjas Balys Urbonas. Rubrikoje „Lietuvos radijui 90“ – mintys apie ideologinę radijo praeitį ir prisiminimai apie su nepriklausomybe gimusias laidas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su „Požiūrio“ rubrika klausysimės menotyrininko Virginijaus Kinčinaičio komentaro apie dailininko A. Griškevičiaus parodą „Susiliejančios trajektorijos“: „Dažnai matome menininkų stovyklų priešpriešas, siekį užsitverti aklinose draugystės ar profesinių ryšių grupėse. Tuo tarpu Algis Griškevičius retas atvejis mūsų kultūros pasaulyje: jis meno diplomatas.“

Prasideda tarptautinis teatro festivalis „Tylos!“ Šiemet festivalio organizatoriai kviečia į spektaklius ne tik Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre, bet ir į naują, specialiai festivaliui įrengtą kūrybinę erdvę „Kvartalas“. Ar jaunosios teatro kartos kūryba telpa į scenos rėmus ir kodėl jiems svarbu eksperimentuoti už scenos ribų? Kaip naujos teatrinės erdvės laužo nusistovėjusias teatro taisykles? Ar naujos teatro erdvės atvers vartus eksperimentams? Studijoje – pokalbis su režisiere ir festivalio „Tylos!“ organizatore Gabriele Tuminaite, ir festivalio dalyviais: režisiere Monika Klimaite ir režisieriumi Aliumi Veverskiu.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ gegužės 10 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...