captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: garsiam britų gamtininkui, BBC žurnalistui Davidui Attenboroughui – 90 metų

Plačiau apie jo veiklą, nuveiktus darbus kalbėsimės su gamtininku Almantu Kulbiu.
Britų gamtininkas<br> BBC žurnalistas Davidas Attenborough.
Britų gamtininkas
BBC žurnalistas Davidas Attenborough.

Vilniuje sekmadienį baigiasi Nacionalinis Gailestingumo kongresas, kuriame įvairias katalikiškais renginiais minimi popiežiaus paskelbti Gailestingumo metai. Visą savaitgalį sostinės senamiesčio erdvėse vyksta pamaldos, paskaitos ir diskusijos gailestingumo tema.

Maždaug du šimtai tūkstančių lenkų šeštadienį išėjo į Varšuvos gatves protestuodami prieš dešiniosios vyriausybės politiką, kuri, anot aktyvistų, žlugdo demokratiją. Tiesa, policija teigia, kad eisenoje dalyvavo gerokai mažiau žmonių.

Londonas turi naują merą. Juo tapo leiboristas Sadigas Khanas, surinkęs 57 procentus balsų. Jis pirmasis istorijoje Londono meras musulmonas.

Hanesas Sioblatas sako, kad jis nemėgsta nešiotis įvairių kortelių, raktų ir kitų smulkių daiktų smulkių daiktų, kurie užima vietą kišenėse. Taigi jis turi į ranką sušvirkštą elektroninį implantą, per kurį gali pasidalinti savo vizitine kortele ar net atidaryti biuro duris. Kaip sako pats Sjoblatas, jis turi dieninį darbą ir naktinį – vadovauja Švedijos biohakerių – arba kūno modifikuotojų – asociacijai ir ieško būdų, kaip integruoti technologijas į žmogaus kūną. Su biohakeriu Hanesu Sioblatu technologijų festivalyje „Login“ kalbėjosi Martynas Tovarovas

Kaip nepridaryti klaidų apželdinant balkonus ir terasas? Pokalbis su su modernių apželdinimo kursų „Geltonas karutis" organizatore Lina Liubertaite.

Sekmadienio, gegužės 8-osios, „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close