captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vienkartinė planeta“: aplink Žemę dėl Žemės ir žmonių

„Planetai viskas bus gerai, dauguma rūšių vis tiek išliks, žmonija tikriausiai išgyvens ir išliks. Tačiau pokyčių greičiui nesame pasirengę“, – sako jaunas britų mokslininkas Danielis Price‘as, vienas iš balandžio pradžioje Vilniuje vykusios „TEDxTalks“ konferencijos pranešėjų. – Patirdami stresą esame linkę konfliktuoti, man būtent tai kelia didžiausią susirūpinimą.“
Britų mokslininkas Danielis Price‘as.
Britų mokslininkas Danielis Price‘as.

Drauge su bičiuliu Erlendu Mosteriu Knudsenu jie nukeliavo tūkstančius kilometrų pėsčiomis ir dviračiu tam, kad papasakotų viso pasaulio žmonėmis apie klimato kaitą ir išklausytų jų istorijas. Vaikinai aplankė dešimtis šalių, įskaitant Lietuvą. Minėtoje konferencijoje Vilniuje jie skaitė pranešimą apie savo kampaniją „Nuo ašigalio iki Paryžiaus“ („Pole to Paris“).

Šie aktyvistais tapę klimato mokslininkai įsitikinę, kad būtina ieškoti įvairesnių būdų parodyti žmonėms, kad klimato kaita yra reali. Nors kartu prisipažįsta, kad pavargo įtikinėti skeptikus ir labiau linkę kalbėti apie ryžtingų sprendimų svarbą.

Apie būtinybę šviestis ir šviesti kitus – pokalbis su Danieliu ir Erlendu laidoje „Vienkartinė planeta“ pirmadienį, gegužės 9 d., 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama antradieniais 04.05 val. ir sekmadieniais 06.30 val.

Autorė Vaida Pilibaitytė.

https://www.facebook.com/vienkartine.planeta/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...