captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kuo rizikuojame laikydamiesi įvairiausių dietų?

Tarptautinę dieną be dietų specialistai siekia atkreipti visuomenės, ypač jaunimo, dėmesį į psichologines problemas dėl svorio. Ne tik liesas gali būti laimingas, teigia medikai ir primena, kad kiekvienas turi mylėti save tokį, koks yra, bet reikia ir nepamiršti rūpintis savo kūnu – valgyti sveiką, vitaminingą maistą ir sportuoti, o nuolatinės dietos – ne išeitis.

Vilniuje pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengiamas Nacionalinis gailestingumo kongresas. Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas tikisi, kad iki sekmadienio truksiančiame kongrese dalyvaus bent 10 tūkst. žmonių.

Tarptautinė Karolio Didžiojo premija šiemet  skiriama popiežiui Pranciškui – už humaniškumo, dialogo ir vilties liudijimą mūsų dienų Europoje.

LRT RADIJAS ir TELEVIZIJA devintus metus renka ir jau penktadienį, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, skelbs „Kalbos grynuolį“.

Lytinio švietimo svarba mokyklose.

Šią savaitę Vokietijos dešiniųjų ekstremistų judėjimo „Pegida“ atstovas gavo tūkstantinę baudą už pabėgėlius žeminančius pasisakymus Feisbuke. Kiek anksčiau, balandžio pabaigoje Austrijos prezidento rinkimuose į antrą turą išėjo menkai žinomas kraštutinių dešiniųjų kandidatas. Tuo metu Lenkijos valdantieji konservatoriai naikina rasizmo prevencijos instituciją ir, nepaisydami tarptautinių organizacijų kritikos, skelbia apie planus keisti konstituciją. Pastebima, kad tiek Vakarų, tiek Rytų Europoje atvirą rasizmą vis dažniau maskuoja patrauklus populizmas. Sociologai sako, kad rinkėjus vilioja vilkas avies kailyje. Kas iš tiesų vyksta Europoje? Išsamiau šia tema su rubrika „Naujienų žemėlapis“ domėjosi Vaida Pilibaitytė.

Pristatysime LRT RADIJO 90-mečiui skirtą pasakojimą apie seniausias radijo laidas – „Gamta – visų namai“ ir „Gimtoji žemė“.

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Gegužės 6-osios, penktadienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...