captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: naujos taisyklės svarbu, finansavimas dar labiau

Ūkininkaujantieji ekologiškai susipažįsta su pirmadienį įsigaliojusiomis naujomis Kaimo plėtros programos priemonės „Ekologinis ūkininkavimas“ įgyvendinimo taisyklėmis. Pasak Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos pirmininko Sauliaus Daniulio, pažangos yra. Tai gerai. Blogai – nepakankamas finansavimas.
Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos pirmininkas Saulius Daniulis.
Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos pirmininkas Saulius Daniulis.

Sodininkų bendruomenėje daug kas pažįsta, sodininkystės plonybių mokosi iš radviliškiečio Felikso Šlėvės. Jis vienas pirmųjų šalyje atsisakė javų, kitų tradicinių žemės ūkio augalų, įveisė 80 serbentyną, vėliau braškių, aviečių uogynus, prisodino įvairių vaismedžių, įsirengė šaldyklą, kurioje telpa apie 600 tonų uogų.  Koks šis pavasaris Felikso Šlėvės ūkyje?

Balandžio mėnesį Vilkaviškio kredito unijos, įkopusios į trečią savo gyvavimo dešimtmetį, kaip ir kitų  laukia svarbūs pokyčiai. Teisės aktų projektuose numatyta per pereinamąjį 10 metų laikotarpį iš esmės sustiprinti unijų kapitalą. Per šį periodą jų atskaitymai į privalomąjį rezervą negalės būti mažesni kaip 90 proc. pelno tol, kol tvarus kapitalas sudarys ne mažiau kaip 90 proc. bendro unijos kapitalo.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, gegužės 6 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...