captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“

Ar normalu, kad onkologiniai ligoniai turi laukti vaistų? Norintieji studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose jau gali teikti prašymus. LRT – oficialus „UEFA Europos futbolo čempionato 2012" transliuotojas.

Norintieji studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose jau gali teikti prašymus. Kasmet kyla diskusijos – kurios specialybės populiarios, o kurios – ne. Nors teigiama, kad  svarbios gamtos mokslų ir  technologinės specialybės, statistika rodo, kad jaunimas dažnai renkasi socialinius mokslus. Lietuvos pramoninkai baiminasi, kad  pasibaigus sunkmečiui, nebebus kam dirbti šalies pramonėje. Pasak ekspertų, jei mažiau studentų rinktųsi socialinius mokslus, mažėtų ir jaunimo nedarbas.

Praėjusią savaitę iš spaudos sužinojome, kad vėžiu sergantys ligoniai liko be jiems gyvybiškai svarbių vaistų. Kodėl? 

Birželio 8-ąją prasideda 24-asis Europos futbolo čempionatas. Jis vyks Lenkijos ir Ukrainos miestuose. LRT – oficialus „UEFA Europos futbolo čempionato 2012" transliuotojas. Su rubrika „Labas rytas, Europa“ – apie paskutiniuosius pasiruošimo čempionatui darbus.

Savaitgalį buvo minimas 60-asis Anglijos karalienės Elžbietos II karūnavimo jubiliejus. Beveik visą gyvenimą pareigai skyrusi Elžbieta II, savo šalyje vertinama ypač gerai, o istorikai teigia, jog karalienė išliko tautai moraliniu autoritetu bei valstybės tęstinumo simboliu. Apie Elžbietos II valdymo laikotarpį ir ne tik pasakojimą parengė Simona Aginskaitė.

Taip pat laidoje – naujausios žinios, spaudos apžvalgos, sporto ir verslo naujienos, Mykolo Romerio universiteto docento Vytauto Dumbliausko komentaras, savaitės įvykių kalendorius. 

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Vytaras Radzevičius.

„Ryto garsai“ šiokiadieniais – nuo 06.30 iki 10.00 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...