captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kokia mokytojo kasdienybė?

Neseniai įvykę mokytojų streikai, sukėlė diskusijų bangą dėl mokytojų darbo principų, užimtumo, atlyginimo ir daugybės kitų dalykų. Šįkart radijo pasakojime pažvelgsime į įprastą mokytojo darbo dieną – kalbėsime apie mokytojų kasdienybę, rutina tapusius iššūkius, tvarkaraštį, laisvalaikį iš arti.

Veiklą pradeda ketvirtoji jaunimo įdarbinimo iniciatyva „Vasaros darbų bankas‘‘. Tikimasi Lietuvos įmonėse įdarbinti ne mažiau kaip 2000 jaunuolių.

Lietuvoje kasdien pražysta vis daugiau medžių. Žiedadulkes barsto gluosnis, uosis, klevas ir beržas, ore sklando ir tuopos žiedadulkės. Didžiausią alergeninį indeksą turi beržo žiedadulkės, o jų ore yra labai daug. Šiaulių universiteto aerobiologai perspėja, jog joms alergiški žmonės turi būti ypač atidūs ir imtis papildomų apsaugos priemonių.

Po ilgai trukusių spėlionių atskleista virtualios valiutos – bitkoinų – kūrėjo tapatybė. Jos autorius – australų verslininkas Craigas Wrightas.

Premjero Algirdo Butkevičiaus interviu LRT RADIJUI.

Praėjusią savaitę jau pasakojome apie galimybę trečiųjų šalių piliečiams legaliai apsigyventi Latvijoje už pinigus. Leidimą gyventi Latvijoje gali gauti ir šalyje studijuojantys trečiųjų šalių piliečiai. Jų skaičius pastaruoju metu labai padidėjo. Saugumo struktūros nerimauja, kad tarp šių žmonių gali būti ir su teroristinėmis organizacijomis susijusių asmenų. 

Rubrika „Mokslo vardai“. Pokalbis su fizikos teoretiku Oshi Agabi apie technologinę pasaulio ateitį ir dirbtinio intelekto galimybes.

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.  

Laidą veda Artūras Matusas ir Gabija Narušytė. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

Gegužės 2-osios, antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...