captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Gegužės 2-ąją sukanka 90 metų, kai gimė Algirdas Ločeris – vienas žinomiausių ir populiariausių praėjusio amžiaus vidurio Lietuvos akordeonininkų. Amžininkai jį prisimena ir kaip nuostabią, nepaprastai kuklią, savitu humoru pasižymėjusią asmenybę.
Vienas žinomiausių ir populiariausių praėjusio amžiaus vidurio Lietuvos akordeonininkų Algirdas Ločeris.
Vienas žinomiausių ir populiariausių praėjusio amžiaus vidurio Lietuvos akordeonininkų Algirdas Ločeris.

Pirmąją gegužės savaitę šeši Lietuvos miestai pasiners į dizainerišką fiestą, kurios metu svečiai kviečiami dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, apsilankyti parodose, o kūrėjai – pristatyti savo naujausius darbus. Pokalbis su „Dizaino savaitę“ organizuojančios asociacijos „Lietuvos dizaino forumas“ direktore Audrone Drungilaite.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Tai yra gera populiarioji literatūra. Ir psichologinis trileris, ir šeimyninė drama, ir papročių romanas“, – sako vertėja Aušra Gudavičiūtė, išvertusi iš olandų kalbos rašytojo Hermano Kocho romaną „Vakarienė“, dalyvaujantį Metų verstinės knygos rinkimuose.

Gegužės 2-ąją sukanka 90 metų, kai gimė Algirdas Ločeris – vienas žinomiausių ir populiariausių praėjusio amžiaus vidurio Lietuvos akordeonininkų. Ne vieno vaiko ir paauglio svajonė būdavo groti fokstrotus, valsus, tango taip, kaip grodavo per radiją Algirdas Ločeris – aukštas, gražus, visad malonus, besišypsantis. Savo akordeono muzika talentingas menininkas sugebėjo greitai užkariauti klausytojų širdis, pelnė aplinkinių dėkingumą. Apie Algirdą Ločerį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ gegužės 2 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...