captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT RADIJAS sekmadienį kviečia klausytis gamtos koncerto

Gegužės 1 d. pasaulyje minima Tarptautinė aušros choro diena, kai gamtos mylėtojai visame pasaulyje keliasi paryčiais pasimėgauti pavasarinėmis paukščių giesmėmis. Ta proga šį sekmadienį 07.05 val. LRT RADIJAS kviečia klausytis tiesioginės transliacijos iš Cuskinny pelkių gamtos rezervato pietinėje Airijos pakrantėje.
RTE Radio 1 iliustracija.
RTE Radio 1 iliustracija.

„Europoje yra apie 800 paukščių rūšių, Airijoje sutinkami apie 450, tad labai tikėtina, kad didelę dalį jų atpažins ir Lietuvos radijo klausytojai“, – sako vienas iš sumanymo autorių, Airijos radijo laidų apie gamtą vedėjas Derekas Mooney. LRT RADIJAS transliuos paskutinę jo vedamos laidos valandą, kuomet bundančių paukščių giesmės girdisi ryškiausiai. Drauge su radijo klausytojais giesmininkų balsų klausysis ir juos atpažinti studijoje Vilniuje padės Lietuvos gamtos fondo vadovas Edmundas Greimas.

Tokias pavasario gamtos simfonijas, pavadintas „Aušros paukščių choras“, Airijos nacionalinis radijas RTE transliuoja jau trečią dešimtmetį. LRT RADIJAS šiemet pirmą kartą prisijungs prie kitų 14 Europos radijo stočių.

„Aušros paukščių choro“ transliacija iš Airijos per LRT RADIJĄ sekmadienį, gegužės 1 d., 07.05 val. 

Laidą veda Vytautas Markevičius.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...