captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie jubiliejų švenčiantį Kauno šokio teatrą „Aura“

„Vieną seniausių  teatro spektaklių „Dainos, kurias dainavau“ prikelsime naujam gyvenimui ir padovanosime kauniečiams“, – sako šokio teatro „Aura“ įkūrėja ir vadovė Birutė Letukaitė.  
Šokio teatro „Aura“ įkūrėja ir vadovė Birutė Letukaitė.  S. Žiūros (BFL) nuotr.
Šokio teatro „Aura“ įkūrėja ir vadovė Birutė Letukaitė. S. Žiūros (BFL) nuotr.

„Vieną seniausių teatro spektaklių „Dainos, kurias dainavau“ prikelsime naujam gyvenimui ir padovanosime kauniečiams“, – sako šokio teatro „Aura“ įkūrėja ir vadovė Birutė Letukaitė.

„Jubiliejinis XV tarptautinis akordeono festivalis bus švenčiamas be pompastikos, bet džiaugsmingai. Čia nebus vietos nuoboduliui ir ramiai muzikos tėkmei – susipins ispaniškas, itališkas, argentinietiškas, balkaniškas, žydiškas, arabiškas, slaviškas temperamentai“, – žada festivalio meno vadovas Raimondas Sviackevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kai visur viskas vienoda, kultūros ir jos kuriamo turinio kokybė tampa vienintele unikalia preke", – kultūros komentare su rubrika „Požiūris“ teigia menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Vieną seniausių teatro spektaklių „Dainos, kurias dainavau“ prikelsime naujam gyvenimui ir padovanosime kauniečiams. Jame pamatysime 1998-ųjų pastatyme šokusius atlikėjus, sukviestus specialiai šiai progai. Šiandien jie išsibarstę po visą pasaulį, užima vadovaujančius postus, dirba medikais, choreografais. Be galo malonu, kad jie sutiko trumpam susiburti ir praturtinti jį savo patirtimi“, – sako 30-metį švenčiančio šiuolaikinio šokio teatro įkūrėja bei vadovė Birutė Letukaitė. Apie teatro įkūrimą sudėtingu istoriniu metu, nenumaldomą troškimą šokti ir kūrybinius impulsus pokalbis iš LRT RADIJO studijos Kaune.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ lapkričio 13 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...