captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai

Trečią kartą įteikti Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai – taip pagerbti asmenys ir organizacijos, dirbančios žmogaus teisių gynimo srityje. Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė teigia, kad nors 2015 m. Tarnyba sulaukė rekordinio  skundų skaičiaus, tačiau vis dar trūksta suvokimo apie lygias galimybes.

„Neįsivaizduojate, kaip sunku bėgioti su mikrofonu, kai į tave šaudo. Vietname ar per riaušes Indonezijoje nuimdavau nuo laikiklio mikrofoną ir tuo laikikliu trankydavau žmonėms per galvas, kad jie pasitrauktų iš kelio. Ir jie pasitraukdavo!“ – apie pavojingą savo karjeros pradžią pasakoja kino garso režisierius Chrisas Niumanas, triskart pelnęs „Oskaro“ apdovanojimą už darbą filmuose „Egzorcistas“, „Amadėjus“, „Anglas ligonis“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio spaudos apžvalgoje: naujas prancūziškas meninis filmas „Chocolat“ apie vieną žymų, bet primirštą juodaodį klouną ir jo reikšmę Prancūzijos kultūros istorijoje.

Trečią kartą įteikti Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai – taip pagerbti asmenys ir organizacijos, dirbančios žmogaus teisių gynimo srityje. Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė teigia, kad nors 2015 m. Tarnyba sulaukė rekordinio  skundų skaičiaus, tačiau vis dar trūksta suvokimo apie lygias galimybes. Tai patvirtina mažas gaunamų skundų skaičius iš mažesnių miestų ir regionų bei nedidelis skundų skaičius dėl galimos diskriminacijos kalbos, kilmės, lytinės orientacijos, rasės ir etninės priklausomybės pagrindais. Studijoje –  lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė ir apdovanojimų laureatai: VU Religijos studijų ir tyrimų centro docentė dr. Aušra Pažėraitė, vienas iš paramos grupės tėvams, turintiems LGBT vaikų, iniciatorių Augustas Čičelis, viena iš projekto „Priimsiu pabėgėlį“ autorių Rimantė Miškinytė.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ balandžio 21 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...