captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kino operatorė Aleksandra Ivanova

„Šiaurės Korėjoje, sovietinės sanklodos kvintesencijoje, dabar galime stebėti tas problemas, kurios neišspręstos Rusijoje ir neleidžia jai vystytis kaip laisvai demokratinei šaliai“, – sako „Kino pavasario“ konkursinės programos „Baltijos žvilgsnis“ geriausio filmo „Čia visad šviečia saulė“ (rež. Vitalijus Manskis, „V lučiach Solnca“, „Under the Sun“) apie Šiaurės Korėjos šeimą pagrindinė operatorė Aleksandra Ivanova.
Kino operatorė Aleksandra Ivanova. Almos Valantinienės nuotr.
Kino operatorė Aleksandra Ivanova. Almos Valantinienės nuotr.

„Radijo vaidinimas – tai pirmiausia redaktorius. Jo skonis, jo kalbos mokėjimas, jo sugebėjimas adaptuoti“, – teigia buvęs radijo teatro režisierius Vytautas Grakauskas. Su rubrika „Lietuvos radijui 90“ apie teatrą prie mikrofono.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kauno kultūrininkai kalba apie didelę sumaištį, uždarytas, pertvarkomas įstaigas. Kokia tokioje situacijoje Kauno istorinių ženklų – Centrinio knygyno ir Centrinio pašto – ateitis? Geriausiu atveju pavirs į memorialines plyteles grindinyje“ – komentare su rubrika „Požiūris“ nuogąstauja Nacionalinės premijos laureatas kompozitorius Giedrius Kuprevičius.

„Mane stulbina Vitalijaus nuojauta. Jis sumanė filmą seniai, bet jis tampa aktualus šiandien, ypač Rusijai, todėl kad visi jo filmai, man atrodo, yra apie Rusiją. Ir visų pirma tiria jos problemas ir bando atsakyti į klausimą, kaip išeiti iš tos situacijos, kurioje šalis atsidūrė. Todėl mums buvo nepaprastai svarbu pamatyti, kas vyksta Šiaurės Korėjoje, kurioje, kaip mums atrodė, yra tarsi užkonservuota stalininė Sovietų Sąjunga“, – sako „Kino pavasario“ konkursinės programos „Baltijos žvilgsnis“ geriausio filmo „Čia visad šviečia saulė“ (rež. Vitalijus Manskis, „V lučiach Solnca“, „Under the Sun“) apie Šiaurės Korėjos šeimą pagrindinė operatorė  Aleksandra Ivanova.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 19 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...