captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: siūloma nutraukti VRK įgaliojimus

Antradienį Seimui bus teikiamas nutarimo projektas dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos įgaliojimų nutraukimo. Tokį sprendimą priėmė Seimo valdyba. Tai po jos posėdžio žurnalistams patvirtino Seimo Pirmininkė Irena Degutienė.
Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.
Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

Antradienį Seimui bus teikiamas nutarimo projektas dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos įgaliojimų nutraukimo. Tokį sprendimą priėmė Seimo valdyba. Tai po jos posėdžio žurnalistams patvirtino Seimo Pirmininkė Irena Degutienė. Seimo Pirmininkė šiandien sukvietė teisininkų ir Seimo atstovų pasitarimą dėl KT išvados įgyvendinimo.

Greitųjų kreditų įmonės kliento mokama paskolos dalis, palūkanos ir kiti įsipareigojimai negalės viršyti 40 proc. stabilių skolininko pajamų. Tai numato Atsakingo skolinimo reikalavimai, kurių nuo Naujųjų metų privalės laikytis ir šios bendrovės.„Iš principo dokumentai yra parengti ir nuo Naujųjų metų jie turėtų įsigalioti", – pirmadienį spaudos konferencijoje sakė Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. Ar jūs imate greituosius kreditus? Kokia Jūsų patirtis? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.  

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Savaitės komentaras“, kalbos valandėlė. 

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Vytautas Markevičius. 

„Lietuvos diena“ lapkričio 12 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...