captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Tikiuosi pasauliui suteikti šiek tiek grožio… Pavyks ar nepavyks – nesvarbu“, – mąstė Liūdnojo Vaizdo riteris Don Kichotas. Balandžio 23 d. sukanka 400 metų, kai Anapilin iškeliavo kovotoją su vėjo malūnais sukūręs ispanų rašytojas Miguelis de Cervantesas Saavedra.
ispanų rašytojas Miguelis de Cervantesas Saavedra.
ispanų rašytojas Miguelis de Cervantesas Saavedra.

„Avanti“ – tai jaunų talentų tramplinas į didžiąsias scenas, sujungiantis Lietuvos aukštųjų mokyklų absolventus ir pripažintus užsienio atlikėjus“, – teigia Kaune prasidėjusio kamerinės muzikos festivalio iniciatorė bei vadovė Rita Bieliauskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Iki šios knygos baskai asocijavosi su anarchistais, maištininkais, o knyga labai taiki, universali, teigianti, kad pasaulyje visos tautos gali surasti sąsajų su kitomis, tik svarbiausia nepasilikti izoliuota sala“, – sako vertėja Alma Naujokaitienė, išvertusi baskų rašytojo Bernardo Atxaga romaną „Obabakoak“, dalyvaujantį Metų verstinės knygos rinkimuose.

„Tikiuosi pasauliui suteikti šiek tiek grožio… Pavyks ar nepavyks – nesvarbu“, – mąstė Liūdnojo Vaizdo riteris Don Kichotas. Balandžio 23 d. sukanka 400 metų, kai Anapilin iškeliavo kovotoją su vėjo malūnais sukūręs ispanų rašytojas Miguelis de Cervantesas Saavedra. Žymusis jo romanas laikomas vienu geriausių Vakarų literatūros kūrinių. Pirmadienio viktorinoje – pažvelkime, kaip Cervanteso „Don Kichotas“ rado atspindį muzikoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ balandžio 18 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...