captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Vyriausybėje vyko konstruktyvus dialogas

Antradienį pasibaigus pieno perdirbėjų susitikimui su premjeru Algirdu Butkevičiumi, kalbėta, kad vyko konstruktyvus dialogas. Sutarta finansiškai palaikyti smulkiuosius ūkininkus, turinčius 10 karvių. Mažiau jų laikančių rėmimas neaiškus. Įvertinus pasiūlytus sprendimus, galutiniai susitikimo rezultatai – po savaitės.

Kasmet auginanti apie 150 ha bulvių specializuota bendrovė „Šaka“ maistines jau pardavė maždaug prieš mėnesį. Daug jų realizuota Europoje. Gerai nuteikia ir akivaizdžiai išaugusi sėklinių bulvių paklausa. Bulvių augintojus šį pavasarį pasiekė ir viena jiems bloga žinia – iš Lietuvos traukiasi bulvių traškučių gamintojai. Naudotoms šiai paskirčiai bulvėms teks surasti papildomas rinkas.

Gyvenimas rodo, kad vienas iš svarbių žemės ūkio kooperacijos stabdžių yra ir netobulas Kooperacijos įstatymas. Pagaliau po maždaug dvejus metus užtrukusių diskusijų dėl siūlomų pataisų, lapkričio mėnesį turėtų būti priimta naujoji šio įstatymo redakcija. Tai paaiškėjo kovo mėnesį pataisų projektą apsvarsčius ir patobulinus Seimo Kaimo reikalų komitete.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, balandžio 14 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...