captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie Lietuvos radijo laidas jaunimui

„Tai buvo kūrybiškiausias laikas – naujos laidos, temos ir garso eksperimentai“, – sako radijo režisierė Daiva Sviglinskienė. Susitikimas studijoje su buvusiais jaunimo laidų kūrėjais.  
Radijo režisierė Daiva Sviglinskienė.
Radijo režisierė Daiva Sviglinskienė.

„Kine nebus per daug moterų personažų. Didžiuosiuose Holivudo filmuose mažai moterų, mažai moterų režisierių, mažai moterų pagrindinio vaidmens atlikėjų. Aš noriu pataisyti šią situaciją“, – sako kino režisierė Gabrielė Urbonaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Noras atstatyti pilį ant Gedimino kalno Vilniuje šiandien atrodo kaip nerimta fantastika. Maždaug taip, kaip ir prieš ketvirtį amžiaus, kai pasirodė pirmieji siūlymai rinkti pinigus Valdovų rūmų atstatymui. Dabar rūmai stovi ir suteikia progą paskaičiuoti, ar Vilniui reikia dar vienos pilies. Pilių poreikį komentare su rubrika „Požiūris“ paskaičiuos menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Tai buvo kūrybiškiausias laikas – naujos laidos, temos ir garso eksperimentai“, – sako radijo režisierė Daiva Sviglinskienė. Kaip pasikeitė laidos jaunimui Nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse ir 10-ojo dešimtmečio pradžioje? Kaip daugybę metų gyvavusi „Jaunimo banga“ virto „38-uoju greičiu“? Kam buvo skirtos laidos „Štai!“, „Juventus“ ir „Sekmadienio parkas“? Susitikimas studijoje su buvusiais XX a. pabaigos jaunimo laidų kūrėjais žurnalistais Jurga Staučiene, Artūru Laskausku, Žilvinu Pekarsku ir režisiere Daiva Sviglinskiene.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 12 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...