captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: jubiliejų pasitinka operos solistė Inesa Linaburgytė

„Poreikis kurti, matyt, už mane stipresnis. Ne vien muzika, bet visokia kūryba man teikia daug džiaugsmo. Užsidegiau režisuoti, tai ir režisuoju. Sumaniau pati apipavidalinti spektaklį, ir pirmyn. Kitaip negaliu“, – prisipažįsta operos solistė Inesa Linaburgytė, savo neeilinio gimtadienio proga kviečianti į teatralizuotą koncertą „Inesos retro“.
Operos solistė Inesa Linaburgytė. NOBT archyvo nuotr.
Operos solistė Inesa Linaburgytė. NOBT archyvo nuotr.

Festivalyje „Kino pavasaris“ savo naują animacinį filmą „Virsmas“ pristato lietuviškų šaknų turintis australų režisierius Nathanas Jurevicius: „Kartais bloga animacija gali būti labai smagi. Technine prasme gera animacija tik techniškai labai gera, bet iš jos nebūtinai išeis labai geras animacinis filmas: istorija gali būti nuobodi ar neįdomi. Aš atkreipiu dėmesį į tai, kas mane traukia. Jeigu traukia, vadinasi, tai gera animacija.“

Kultūros savaitraščių apžvalga: „7 meno dienos“, „Literatūra ir menas“, „Nemunas“.

„Boriso Dauguviečio auskaras man yra svarbesnis už mano „Auksinį scenos kryžių“. Auskaras teikiamas tik vienam žmogui, tačiau su manimi džiūgauja ir visa šokėjų bendruomenė. Šiuolaikinis šokis prilyginamas teatrui, ir tai labai svarbu“, – sako klaipėdietė choreografė, šokio teatro „Padi Dapi Fish“ įkūrėja ir vadovė Agnija Šeiko.

„Poreikis kurti, matyt, už mane stipresnis. Ne vien muzika, bet visokia kūryba man teikia daug džiaugsmo. Užsidegiau režisuoti, tai ir režisuoju. Sumaniau pati apipavidalinti spektaklį, ir pirmyn. Kitaip negaliu“, – prisipažįsta operos solistė Inesa Linaburgytė, savo neeilinio gimtadienio proga kviečianti į teatralizuotą koncertą „Inesos retro“. Apie kūrybinį kelią, prasidėjusį uostamiestyje, nuo sostinės teatrų, studijų užsienyje iki prestižinių pasaulio scenų pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ balandžio 8 d., penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...