captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie lietuvių vaikų literatūros atsinaujinimą

„Vaikų ir paauglių literatūroje keičiasi rašytojų kartos, – teigia literatūrologas Kęstutis Urba. – Atsinaujinimas yra vienas iš svarbiausių ir smagiausių dalykų“.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

„Lietuviai ir latviai yra šnekoriai keramikoje“, – pastebi dešimtosios Baltijos šalių šiuolaikinės keramikos parodos „Pavasaris 2016“ projekto vadovė Živilė Bardzilauskaitė-Bergins.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Kalbos rytas“ –  apie vaikų literatūros redagavimą žurnalo „Gimtoji kalba“ vyriausioji redaktorė Rita Urnėžiūtė.

„Vaikų ir paauglių literatūroje keičiasi rašytojų kartos, – pastebi Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros organizacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus pirmininkas dr. Kęstutis Urba. – Atsinaujinimas yra vienas iš svarbiausių ir smagiausių dalykų“. Kas ir kaip keičiasi lietuvių vaikų literatūroje, ar pakankamas valstybės dėmesys knygų vaikams leidybai, kaip skatinti skaitymą – Vaikų knygos dienos pašnekesiai  su K. Urba ir 2016 metų Vaikų literatūros premijų laureatais rašytoja Akvilina Cicėnaite, dailininke Skirmanta Jakaite ir Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento direktore Aldona Augustaitiene. 

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 6 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/ 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...